הכשרת מאמנים

training-room-2-1546124-medium

עברתם גיל 30 ? צברתם ניסיון חיים ומקצועי נרחב? נמאס לכם ממקום העבודה הנוכחי?

מרגישים תחושת מחנק וצורך לשנות כיוון? בואו לקורס הכשרת מאמנים אישיים

בואו לבנות איתנו קריירה חדשה, כמקור הכנסה ראשי או משני (לפי בחירתכם) בתחום שהוא מעניין, מרתק, חיוני, וטומן בחובו גם נתינה לפרט ותרומה לחברה.

אנו מציעים לכם הזדמנות נהדרת לבנות דרך בה תביאו לידי ביטוי את כל הכישורים שלכם בעזרה לאנשים להם תוכלו לעזור בחיי היום-יום,בשיפור איכות חייהם ובפתרון דילמות הניצבות בפניהם.

כל זאת תוך בניית קריירה שתאפשר לכם תכנון אישי של זמנכם, ללא אילוצים חיצוניים, הרבה יותר פנאי עם המשפחה, ולא פחות חשוב – תפקיד עם סיפוק אישי עצום. וכמובן קחו בחשבון את האפשרות הנפלאה של בניית הכנסה ברמה המתאימה לכם ולצרכי משפחתכם, בהתאם לתכנון ולדרישות הבלעדיים שלכם.

אנו נעניק לכם הדרכה מקצועית מקיפה בקורס מעמיק ומעניין, במגוון רחב של נושאים ותחומים, הנמשך על פני קרוב ל-8 חודשים. כל מפגש שבועי אורך 3 שעות כך שלמעשה תוכלו להמשיך לעסוק בעיסוקכם הנוכחי עד לסיום ההדרכה. תעברו התנסות מקצועית יוצאת דופן, שתעשיר את פנימיותכם ותפתח בפניכם אופקים חדשים. עם סיומה תפתחו בקריירה עצמאית של מאמנים.

אנו מעניקים למאמנים שלנו "ארגז כלים" בו כל מה שדרוש להתמודדות עם אתגרים הניצבים בפני כל אחד מאיתנו, אשר לעתים חוסמים או מעכבים את מימוש הפוטנציאל הטמון בכל אדם ואדם. והרי הרצון והשאיפה להתקדם בתחומים השונים – קריירה, חיים אישיים, מערכות יחסים ועוד – קיימים. וכל מה שצריך על מנת להניע תהליכים אלו הוא הכוונה הולמת והתנעת התהליכים.

אנו נמשיך ללוות אתכם בכל הצעדים הארגוניים והלוגיסטיים הנדרשים. החל מאספקת כרטיסי ביקור, ליווי מקצועי אישי, ישיבות שבועיות למעקב אחר התקדמות בניית הנתיב המקצועי שלכם, הדרכות המשך להרחבות וחידושים, ו… כל מה שתצטרכו.

ציבור העוסקים במקצועות תומכים, כמו מדריכים חברתיים, יועצים חינוכיים או בעבודה סוציאלית, יוכל למצוא בהכשרה זאת זווית ראייה נוספת ומעניינת לאפשרויות של מתן פתרונות יצירתיים לבעיות השונות, אשר תהווה הרחבה והעשרה ליכולותיו. כי זה הרבה מעבר למקצוע. זוהי דרך חיים.

אם במהלך חייכם הייתם "אוזן קשבת" לזולת, הענקתם ייעוץ לאנשים או הדרכתם אותם בתחומים שונים – זה הזמן להפוך את הכישרון למקצוע, את התחביב לדרך חיים ומקור הכנסה, וליהנות מהסיפוק העצום שבנתינה, וחייכם ישתנו יחד עם השינוי בחיי אלו להם תסייעו.

זוהי הזדמנות עסקית יוצאת מן הכלל, שכל היתרונות בצידהפנו אלינו עוד היום ותוזמנו לשיחת היכרות ומבדקי התאמה.

כנפיים – מכינים אותך להצלחה !

התקשרו עכשיו, טלפון: 077-3449537 או 053-7001979 או שילחו את הפרטים המלאים לדוא"ל info.wings2all@gmail.com – ונחזור אליכם.

חבר ב- לוגו האיגוד

 

התגובות סגורות