אימון עסקי

business-man-1236606-medium

אימון עסקי פונה לשני אפיקים שונים.

האפיק האחד – פונה למי שכבר יש לו עסק, אבל משהו בו נשבר. או שההכנסות ירדו בצורה משמעותית, או שבעל העסק רוצה להגדיל מאוד את היקף העסקאות ואינו יודע איך, או שנמאס לו, וצריך להחזיר לו את התשוקה לעסק, שהוא בעצם יצירת חייו ומקור פרנסתו.

כאשר מאמן עסקי נכנס לתמונה, הוא בודק ראשית את היכן טמונה הבעיה. מה בעצם קרה לעסק, לבעל העסק ולשילוב בין השניים. איפה הכשלים, החסמים, האתגרים, ומה בעצם בעל העסק, המתאמן, בעצם רוצה.

עם מציאת כל אבני הנגף, או לפחות מרביתן, ובדיקת אמיתותן האובייקטיבית, מתחילים, המאמן והמתאמן, לבנות תכנית אשר תביא את הפתרון המיוחל על ידי המתאמן. הם יבדקו את התכנית, שוב ושוב, את התכנית עד להתאמתה המלאה לרצון בעל העסק, ואז יגשו לבניית הדרך המובילה ליישום התכנית.

האפיק השני – מיועד למי שמעוניין לפתוח עסק. המאמן העסקי יבחן את רצונו האמתי של המתאמן, את שאיפותיו ואת חזונו, ואם תוצאות הבדיקות מצביעות על כיוון זה – יתחילו בבדיקות ייתכנות העסק, בניית תכנית עסקית, מציאת האזור הגאוגרפי והדמוגרפי המתאים, ויצעדו יחד בדרך שמובילה להשגת היעד הרצוי.

בשני האפיקים, המאמן העסקי ייתן למתאמן "ארגז כלים" מלא באפשרויות תגובה רבות, אשר ישמש את המתאמן לאורך כל הקריירה המסחרית שלו. וזהו הערך המוסף – מעבר למפגש שבין המתאמן לבין מושא שאיפתו.    

מעוניינים להתחיל בתהליך? אנו נמצאים במרחק של שיחת טלפון אחת. התקשרו עכשיו, ללא כל עלות וללא כל התחייבות.

טלפון 077-3449537 או 053-7001979 או שילחו את הפרטים המלאים לדוא"ל info.wings2all@gmail.com – ונחזור אליכם.

חבר ב- לוגו האיגוד

התגובות סגורות