אימון לקריירה

suit-and-tie-1239928-medium

אימון לקריירה מיועד לשני רבדים שונים באוכלוסיה: 

הרובד הראשון – אנשים צעירים, בראשית דרכם כבוגרים, המתקשים לקבל את החלטה חשובה ביותר למהלך חייהם: איזה מקצוע לבחור ?  מה מתאים לי ? מה ללמוד ?

אימון לקריירה עוסק תחילה בחשיפת הרצונות האמתיים של הצעיר על ידי סדרת שאלות מקצועיות מעמיקות. מה הוא באמת רוצה ? מהי נטיית לבו? באיזה תחום יש לו יתרון יחסי? היכן הוא יכול להביא לידי ביטוי מקסימלי את היכולות שלו ? עם קבלת התשובות מהמתאמן, מתחילים מסלול של פריצת דרך שתוביל אותו להגשמת רצונו ושאיפותיו. המאמן נותן למתאמן כלים להתמודדות נכונה עם האתגרים השונים בדרך, עד להשגת היעד, כלים שימשיכו לשמש אותו לאורך כל חייו המקצועיים.

הרובד השני – אנשים שיש להם קריירה, אבל הם מרגישים תקועים. או שנמאס להם מהמסגרת הנוכחית וחוששים לעזוב אותה ולחפש מסגרת אלטרנטיבית, או שמצויים בקונפליקט כלשהו עם הממונים עליהם, דבר הגורם לאווירה לא נעימה ולבלימת התפתחותם והתקדמותם.

גם במקרה הזה התהליך מתחיל בסדרת שאלות, הפעם הן מתמקדות בחסמים אישיים, באיתור קשיים, במציאת שורשי הבעיה בהתנגשות עם המנהלים, במערכות היחסים עם עמיתים לעבודה, ועוד. עם קבלת מרבית התשובות  (חלקן האחר יעלה במהלך המשך האימון) המאמן מתחיל לבנות מסלולים אלטרנטיביים עבור המתאמן, מסלולים אפשריים אשר יכולים לעמוד בפניו – אך עד כה הוא לא חשב עליהם .או שמא התעלם מהם או לא העז לפנות אליהם. כאשר המתאמן בוחר את הדרך הנראית לו כמתאימה ביותר – המאמן מתחיל ללוות אותו ולהקנות לו כלים ש"ירפדו את הנחיתה" במקום החדש, בתפקיד או המעמד הרצוי או בסיטואציה החדשה.

גם במקרה זה, הכלים הופכים להיות חלק בלתי נפרד מהתנהלותו של המתאמן לכל אורך חייו המקצועיים, ויעמדו לרשותו באם מצב דומה יתרחש בעתיד.

מעוניינים להתחיל בתהליך? אנו נמצאים במרחק של שיחת טלפון אחת. התקשרו עכשיו, ללא כל עלות וללא כל התחייבות.

טלפון 077-3449537 או 053-7001979 או שילחו את הפרטים המלאים לדוא"ל info.wings2all@gmail.com – ונחזור אליכם.

חבר ב- לוגו האיגוד

התגובות סגורות