אימון לזוגיות

lovers-1316934-medium

אימון לזוגיות הוא תהליך לא ארוך המקנה לך כלים להתפתחות שתאפשר הכנסת אדם חדש למעגל לחייך, מכין אותך לשינוי  גדול בחייך, וביחד תבנו קן אוהב, מוקיר ומכבד.

לכל אחד מאיתנו מגיע הרגע בו קיים הרצון להכנסת שינוי בחיים, אך הוא מלווה בהמון היסוסים, לבטים, וסימני שאלה.

תחילתו של התהליך הוא בבדיקת המוכנות שלך, ברצונות שלך, בחלומות שלך. מכאן נכנס לתפקיד המאמן האישי. המאמן האישי יעמוד לצדך, ילמד אותך כלים להעצמה אישית והגברת הביטחון העצמי. בעזרת כלים אלו יהיה לך קל יותר לשרטט דיוקן בסיסי של השותף לדרך הרצוי לך. בסופו של התהליך ישנה המציאות החדשה איתה עליך להתמודד עם כניסת גורם חדש למסלול חייך.

לאחר בניית דמותו של בן הזוג הרצוי, אליו תמיד שואפים להגיע, מתחילה עבודת פריצת הדרך שתוביל אותך למטרה. אלו צעדים שעליך לנקוט על מנת להגיע לזוגיות המיוחלת. ישנם צעדים פנימיים, בתוכך, כגון מחשבות ורגשות, וישנם צעדים חיצוניים, כמו היכרויות חדשות, דייטים, ועוד. וכאשר יהיה בך מספיק ביטחון, ידע, נכונות ופתיחות –  זה יקרה.

המאמן האישי שלך ידריך אותך וייתן לך את כל הכלים שיביאו אותך למיצוי מיטבי של האפשרויות, לדרך לבחור נכון ולקבל החלטות נבונות, ולהעשרת הקשר הזוגי. כלים אלו, שיישארו בידייך למשך כל חייך, יעזרו לך בהמשך הדרך גם בטיפוח מתמיד של הזוגיות, תנאי הכרחי לקשר איתן, מעשיר ותומך, לאורך זמן.

מעוניינים להתחיל בתהליך? אנו נמצאים במרחק של שיחת טלפון אחת. התקשרו עכשיו, ללא כל עלות וללא כל התחייבות.

טלפון 077-3449537 או 053-7001979 שילחו את הפרטים המלאים לדוא"ל info.wings2all@gmail.com – ונחזור אליכם.

 חבר ב- לוגו האיגוד

התגובות סגורות