אימון אישי

arriving-with-the-refraction-3-1573536-medium

אימון אישי הוא מסע מופלא ממקום בו אדם אינו רוצה להיות שם – אל עבר הגשמת חלומותיו ושאיפותיו.

כשאנו מתבוננים מסביב, אנו רואים לא מעט אנשים תקועים. תקועים בעבודה אותה לא רצו, בשכונה אותה לא רצו, עם חברים אותם לא רצו, ואפילו עם האישה שהיא כבר לא אותה אחת לה הוא נישא. תקועים – ולא יודעים איך לצאת מהמצב הזה. כי אין להם את הידע, את הכלים, ולפעמים את התעוזה לעשות משהו. וכך נותנים לימים לחלוף בתקווה למחר טוב יותר, כי "מה אני כבר יכול לעשות?".

כאן יכול להיכנס לתמונה מאמן אישי. זה הרגע בו התפנית הגדולה יכולה להתחיל להתרחש. כי אימון אישי אינו עוסק בעבר, אינו פותח פצעים ישנים, אינו נובר במה שהיה.

האימון האישי עוסק בהפעלה מחדש של תכונות ויכולות המצויות באדם, רדומות, נשכחות, עד כי האדם עצמו כבר איבד אמון גם בעצמו. ובלא האמון והיכולות והתכונות – הוא לא יכול לצאת מהמצב אליו נקלע.  תקוע.

החוליה הראשונה באימון האישי היא שורת שאלות מעמיקות, נוקבות, שמטרתה הוצאה לאור והתנעה מחדש של יכולותיו הבסיסיות של המתאמן. כאשר שרשרת זאת חשופה וידועה – המאמן ממשיך לברר מהן מטרותיו, שאיפותיו וחזונו של המתאמן, ויש כאלו לא מעטים. לכן המאמן והמתאמן, שני השותפים למסע, קובעים מהו סדר העדיפויות של היעדים, על פי רצון המתאמן. בנקודת זמן זאת המאמן מתחיל ללמד את המתאמן להשתמש בכלים אשר יעזרו לו להגיע אל יעדיו. זה יכול להיות שינוי בגישה, שינוי בנקודת המבט היחסית שלו, שינוי בתקשורת ואופן ניהולה, ועוד ועוד, כלים אשר יישארו ברשותו של המתאמן לכל חייו ויסייעו לו להשיג עוד ועוד מטרות.

זהו מסע לא ארוך (בסך הכל כמה חודשים בודדים), לצדו של פרטנר מקצועי (המאמן), לאורך שבילי חייו של המתאמן – עד להגעה לנקודה אליה הוא ביקש להגיע.

יש לך מטרות אותן רצית להשיג ולא הצלחת ? את מרגישה תקועה ורוצה לצאת מזה ? בואו אלינו ויחד נבנה תכנית מסע פרטי שיהווה מהפך בחייכם, ממנו תצאו אל עולמכם החדש. אנו נמצאים במרחק של שיחת טלפון אחת. התקשרו עכשיו, ללא כל עלות וללא כל התחייבות.

טלפון 077-3449537 או 053-7001979 או שילחו את הפרטים המלאים לדוא"ל info.wings2all@gmail.com – ונחזור אליכם.

חבר ב- לוגו האיגוד

התגובות סגורות