ייעוץ חינם

cropped-11111

שינוי קריירה, כמו כל שינוי בחיים, כרוך בלבטים ובסימני שאלה לא מעטים.
בשלב זה בחיים קיימת בדרך כלל מערכת של מחויבויות והתחייבויות, המעמידה בפנינו את המציאות כפי שהיא, מצד אחד, ואת האפשרויות העומדות בפנינו, למיטב ידיעתנו, מאידך.
מאוד רצוי כי לפני קבלת החלטות עקרוניות, בוודאי בתחום המקצועי, יהיה בסיס איתן עליו החלטות אלה תהיינה מושתתות.
ועל כן – רצוי, ואפילו מאוד רצוי, לבדוק את האפשרויות באופן ענייני ומעמיק, ולהתייעץ, החל בחברים קרובים היכולים להביע דעה על סמך היכרותכם, אבל בעיקר להתייעץ עם גורם מקצועי.
אנו מזמינים אתכם למפגש יעוץ חינם, במסגרתו נפרוש בפניכם את המסלולים אותם אנו מציעים, את האפשרויות הטמונות בו, ואת החזון שלנו לגבי האופק החדש שעשוי להיפתח בפניכם.
אולי המסלול שלך הוא אימון אישי בו לומדים לאבחן באופן מדויק את הדילמה בפניה ניצב המתאמן שלך, להבין את הגורמים שמנעו את התקדמותו בתחום המסוים, ואת הדרך המקצועית אשר תביא אותו אל היעד המיוחל מבחינתו. במסלול זה נביא טכניקות הדרכה רבות שנצברו תוך כדי עבודת השטח, אשר יעמידו בפני המתאמן שלך יעדים ומשימות שיובילו אותו, בסופו של דבר, בבטחה, אל מטרותיו.
ויתכן כי המסלול העדיף לך הוא אימון משפחתי-כלכלי הפותח לפניך את הדרך לליווי זוגות ומשפחות, המחזיר את חיי בני המשפחה לנתיב מעצים, תומך ובריא יותר. ניהול חיי משפחה מהווה עבור בני זוג מסוימים אתגר לא קטן, בתחום הזוגיות, או בניהול משק הבית מבחינה כלכלית, התנהלות הורית או משברים אחרים. חיים בזוגיות ובמשפחה חווים עליות ומורדות, תחושות של אושר מול אכזבות, ולעתים אף אבדן הלהט ההתחלתי. מכלול עצום זה של אירועים מהווה גורם משפיע על דרכי התקשורת וההתנהגות של כל אחד מאיתנו. תפקידו של המאמן הוא להשיב את חיי הקן המשפחתי למסלולו תוך תקשורת מתאימה, הבראת הקשר הפנימי, שיתוף פעולה ותפקוד מלא ותקין, המעצים את חיי המשפחה.
ואולי הייעוד שלך הוא אימון עסקי המעניק לך כלים לסייע בידי בעלי עסקים או מנהלים בכירים בארגונים מובילים בשיפור התקשורת, יצירת חזון לארגון, שיפור וחיזוק המוטיבציה של העובדים אשר תביא להגברת הפריון, העצמה של הצוות, שיפור במערכת היחסים מול לקוחות החברה, ביסוס מערכת יחסי עבודה טובה יותר ושיפור התוצאות העסקיות, ובשורה התחתונה – הצלחה וצמיחה עסקית.
פנו אלינו ונשמח לזמן אתכם לשיחת ייעוץ בלתי מחייבת, אשר אולי תפתח עבורכם, כך אנו מקווים, נתיב חדש, עם המון אופציות ואפשרויות, תוך התאמתן לרצונות, לחלומות ולשאיפות שלכם.

רוצים לשמוע עוד ולהיכנס למעגל האימון ? התקשרו עוד היום לטלפון 077-3449537 או 053-7001979 או כתבו לנו לדוא"ל info.wings2all@gmail.com ונוכל להיפגש ללא כל עלות וללא התחייבות.
אנו ממתינים לכם !

חבר ב- לוגו האיגוד

התגובות סגורות