אימון למניעת "סטרס"

fantasy-butterfly-flame-red-tiger-spreading-his-wings-green-plants-flowers-59824085

אימון למניעת לחץ (stress)

לחץ (stress) הינו גורם סיכון גבוה להופעת בעיות רפואיות. מחקרים ברחבי העולם מוכיחים כי מעבר לתופעות פיזיולוגיות כגון כאבי בטן, כאבים בפה,  חניכיים מדממות, הופעת אקנה, חריקת שיניים במהלך הלילה – הם רק חלק מתופעות אלו. ואם לא די בכך, אוניברסיטת הרווארד ערכה מחקר מקיף בקרב 18 קבוצות מדגמיות, בו נבדקו התוצאות על פי סוגי לחץ שונים הנובעים מהמצב הביטחוני, חוסר ביטחון כלכלי ותעסוקתי, שעות עבודה רבות, בתוספת ישיבה ארוכה מול צג המחשב, דרישות גבוהות של הממונים, חוסר יציבות כלכלית ובעיות נוספות בחיי המשחה, ועוד. המחקר גילה כי מעבר לתופעות הרפואיות של הלחץ – גורם "שקט" זה יכול לקצר את חיינו בלא פחות מ-3 שנים.

אחת הדרכים הפשוטות להתגבר לעל מרבית התופעות ולהימנע מתוצאות קשות אלו היא אימון למניעת לחץ. מספר מפגשים עם המאמן לא רק יפחית את רמת הלחץ, אלא גם יעניק למתאמן כלים שיסייעו בידו למנוע כניסה למצבי לחץ בהמשך דרכו, הן במשפחה והן במקום עבודתו.

רוצים לשמוע עוד ולהיכנס למעגל האימון ? התקשרו עוד היום לטלפון 077-3449537 או 053-7001979 או כתבו לנו לדוא"ל info.wings2all@gmail.com ונוכל להיפגש ללא כל עלות וללא התחייבות.
אנו ממתינים לכם !

חבר ב- לוגו האיגוד

התגובות סגורות