אודות

butterfly-16137754

אודות "כנפיים"-מרכז ישראלי לצמיחה אישית ועסקית עוסק במספר תחומים:

אימון אישי (coaching), אימון משפחתי-כלכלי, אימון לזוגיות, אימון זוגי,

אימון לקריירה ואימון עסקי

בנינו תכניות מודולריות בתחום האימון האישי, המאפשרות לנו להתאים את תהליך האימון לצרכים הייחודיים של המתאמנים שלנו, לשם השגת היעדים אותם הם מציבים לעצמם (ולנו) בדרך להגשמת המאוויים שלהם, השינוי המיוחל בחייהם.

אימון זוגי הופך עם הזמן לעניין שבשגרה. זוגות רבים פונים לנתיב זה מתוך רצון לשפר את מערכת היחסים בבית, לשפר את איכות התקשורת בין בני הזוג, ללמוד כיצד למנוע חיכוכים, ויכוחים וסכסוכים ולהפוך את האווירה בבית לנינוחה ונעימה יותר.

תחום נוסף הזוכה לביקוש הולך וגובר הוא האימון לזוגיות, בין אם מדובר באנשים המבקשים להינשא לראשונה בחייהם או במי שרוצים לעשות שינוי בחיים האישיים ולפתוח פרק ב' בזוגיות.

ישנם תחומים נוספים, כגון אימון משפחתי-כלכלי, אימון לקריירה, אימון להורות, ועוד.

וכמובן – האימון העסקי, המיועד למנהלים בחברות, עסקים ומשרדי ממשלה, המעוניינים לשפר את תפקודם, את המערכת הבין-אישית בתוך הארגון, להגביר נאמנות העובדים למקום עבודתם ולשפר תוצאות עסקיות.

בשל רגישות הנושאים והצורך בשמירת סודיות מקצועית ומניעת חדירה לפרטיות ביחסים שבין המאמן והמתאמן, וכן הצורך בפיקוח על פעילות המאמנים והאחריות הגדולה על תוצאות האימון – המרכז שלנו מפעיל אך ורק מאמנות ומאמנים אשר קיבלו את הכשרתם במסגרת הקורסים וההדרכות המתקדמים ביותר בארץ.

אנו גם עורכים הרצאות וסדנאות בנושאי אימון ונושאים מגוונים נוספים ברחבי הארץ, מתוך תחושה של תרומה לחברה באמצעות הענקת כלים להבנת תהליכים והתמודדות אתם בידי הציבור הרחב, אשר ודאי יסייעו לו במציאת פתרונות לדילמות ושאלות יום-יומיות כגון איך לעשות שינוי בחיים, תקשורת בין-אישית, הבנת שפת הגוף, ועוד.

המרכז מעביר קורסים והדרכות ללימודי אימון אישי לדור העתיד של נותני השירות, במסגרת הכשרה בת 175 שעות אקדמיות, במהלכן המאמנים החדשים רוכשים את הכלים הנחוצים והטכניקה לביצוע, ואף מתנסים בתהליך של התמחות (סטאז') ומבחנים מסכמים – תנאי הכרחי לקבלת תעודת המאמן האישי שלנו. בהמשך הדרך מתקיימים מפגשים, סדנאות והדרכות משלימות, לשם עדכון חידושים, חילופי מידע ומפגשי סיעור-מוחות – והכל במטרה לאפשר למאמנים שלנו לשפר, לייעל ולהיות העדכניים והמקצועיים ביותר.

המרכז פועל בפריסה ארצית, ואני מעניקים שירות מקצועי ביותר לפרטיים, חברות, ארגונים ועסקים.

בנוסף, המרכז נותן שירותי ייעוץ עסקי לחברות ועסקים קטנים ובינוניים, ובכלל זה ייעוץ ארגוני, ייעוץ שיווקי וייעוץ מכירתי, למיטוב התפקוד השוטף, הגברת תחושת השייכות של העובדים ושיפור משמעותי של התוצאות העסקיות.

וכמה מלים אודותיי :

שמי אלפרד סני, נשוי לנורית, אבא של יניב, עידן ועמית. ואני מאמן אישי.

במשך שנים לא מעטות כיהנתי בתפקידים בכירים, הובלתי צוותים גדולים וניהלתי מחזורים כספיים בהיקפי ענק.

במעגלי החיים השונים פגשתי לא פעם אנשים תקועים או כאלו שנשחקו בגלגלי השיניים של החיים. אנשים שנותרו מאחור, לא הצליחו לצאת ממצבים מורכבים, לא מצאו תשובות לדילמות שניצבו בפניהם, ונתנו לחיים לזרום הלאה, בתקווה לימים טובים יותר, משהו בסגנון של "זה מה יש…", :מה אני כבר יכול לעשות?".

ניסיתי לעזור במצוקות האישיות הללו בפעולות שנבעו בעיקר מאינטואיציה אישית, כי לא היו לי הידע והכלים שיש לי היום.

ואז החלטתי להפוך את הרצון לתת ולעזור – לייעוד, למקצוע.

עברתי מסלול ארוך, מקצועי ומעמיק של הכשרת מאמנים, השתלמתי בעוד כמה נושאים אשר הוסיפו לי כלים יקרי ערך.

ומאז – אני מאמן אישי. עוזר לאנשים להגשים חלומות.

IMG_0001 (Medium) (2)

אלפרד סנימאמן אישי

מנהל המרכז

חבר ב-  לוגו האיגוד

הצוות המוביל שלנו 

                מאירה                   מאירה דהן                 

                  מאמנת ומנחה                 

מבין ציבור המתאמנים שלנו:

  %d7%9c%d7%95%d7%92%d7%95%d7%90%d7%99%d7%9d-1

%d7%91%d7%aa%d7%99-%d7%a1%d7%a4%d7%a8

1

התגובות סגורות